Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE DE CURATENIE: LOT 1 CAMINE CANTINA - cu valoare totala de 12.898,30 lei fara TVA; LOT 2 LOCALURI FACULTATI - cu o valoare tatala de 17.498,96 lei fara TVA CONFORM ANUNT ADV1198306 din 19.02.2021 si a ofertei depuse la sediul Universitatii Tehnice de Constructii Bucuresti Garantia de buna executie a contractului 10% din valoarea contractului fara TVA pentru fiecare lot in parte.
- Număr anunț
- DA27613183
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.397 RON
- Valoare atribuită
- 30.397 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.