Atribuită Cumpărare directă

Servicii de scanare digitala 3D pentru obiectivul Modernizare strazi in zona de Nord , orasul Racari, judetul Dambovita , in cadrul Proiectului finantat prin POR - Axa 13.1 - COD SMIS 125834 - Ctr finantare nr 6731/25.02.2021 Racari : Podul Barbierului, Postei,Ilfovat,Orhideelor,Trandafirilor, N. Popescu Racareanu, Filipeasca ,Aleea Parcului, Aleea Pompierilor, Strazi Ghergani: Oraca, Digului, ing.Tudor Ion, Industriilor,Aleea Nucilor ,Florilor

Număr anunț
DA27570201
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
Cod CPV
71330000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON

din 65.000 RON estimat