Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare detalii de executie si asistenta tehnica din partea proiecatntului inclusa in tarifarea proiectarii privind realizarea obiectivului ”Infiintare centru de zi pentru persoane varstnice in comuna Potlogi”. - cod SMIS 127769

Număr anunț
DA27568831
Autoritate contractantă
COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
Furnizor / câștigător
DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat