Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare pentru un proiect ce va fi depus în cadrul APELULUI DE PROIECTE NR. 1 “CREȘTEREA INCLUZIUNII ȘI ABILITAREA ROMILOR”Serviciile ce urmeaza a fi prestate sunt:Documentatie de avizare lucrari de interventie –DALI ,documentatie pentru certificat de urbanism
- Număr anunț
- DA27665864
- Autoritate contractantă
- COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
- Furnizor / câștigător
- DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
- Cod CPV
- 79930000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.