Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistență tehnică de specialitate prin diriginți de șantier pentru obiectivul de investitii: „Sală de educație fizică școlară, Școala Gimnazială I.G. Duca, str. St. O. Iosif nr. 4, municipiul Petroșani, județul Hunedoara” Oferta trebuie sa contina: Formularul 1; Formularul 2; Formularul 3 Formularul 4; Prezentarea certificatului constatator emis de Oficiul Registrului Comertului din care sa rezulte obiectul de activitate al operatorului economic. Formularul nr. 5 Oferta financiara va contine: Formularul de oferta si Anexa (Formular nr. 6 și Anexa 1 și Anexa 2). Ofertantul trebuie sa faca dovada ca dispune pe toata durata contractului si pentru perioada de garantie a lucrarilor de personal de specialitate care detine autorizatie de diriginte de santier emisa de catre ISC in conformitate cu Ordinul MDRT nr. 1496/2011, cu modificările și completările ulterioare, categoria C, subdomeniul 2.2 si domeniul 8 subdomeniul 8.1 si 8.2 pentru realizarea de constructii noi, personal autorizat pentru urmatoarele domenii de activitate: civile, instalatii sanitare, instalatii termice si electrice, ventilatii.Serviciile de dirigentie se vor asigura pe toata durata de executie a lucrarilor de 6 luni, cat si pe perioada de garantie a lucrarilor de 36 luni.

Număr anunț
DA27546367
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
SANDA ION - DIRIGINTE DE SANTIER (CUI 27919058)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.080 RON
Valoare atribuită
15.080 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.080 RON

din 15.080 RON estimat