Atribuită
Cumpărare directă
PRIZA SIMPLA SDN-60BUCX10.50LEI PRIZA DUBLA SDN-10BUCX17.65LEI INTRERUPATOR SIMPLU ST SDN-60BUCX10.50LEI INTRERUPATOR DUBLU ST SDN-10BUCX14.50 RAMA 1SDN-130BUCX4.00 BEC LED 15W E27-50BUCX10.10 BEC LED 7W E14-20BUCX8.40 TUB NEON 36W PH-50BUCX5.88 TUB NEON 18W PH-50BUCX5.05 STARTER PH-50BUCX1.70 STARTER PH -50BUCX1.70 CLEMA WAGO 3P 4MM-50BUCX1.35 CLEMA WAGO 5P 4MM-25BUCX2.10 DIBLU+HZ SURUB 6MM-25SETX1.10 DIBLU+HZ SURUB 8MM-25SETX1.26 SAIBA LATA M6X18X1.6MM-500BUCX0.05LEI CABLU MYYM 3X1.5MM-100MX2.27LEI SPOT METAL 1XE27 CROM-10BUCX39.40
- Număr anunț
- DA27569818
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.316 RON
- Valoare atribuită
- 4.316 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.