Atribuită
Cumpărare directă
revizie planificata cu inlocuire filtre si ulei motor, si axe; reparatie sistem suspensie; reparatie sistem directie; reglare sistem directie; diagnoza cu stergere defecte memorate; resetat termene mentenanta; verificare sistem iluminare exterior - 1 BUC X 15482.96 RON
- Număr anunț
- DA27492543
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI 33935139)
- Cod CPV
- 50100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.483 RON
- Valoare atribuită
- 15.483 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.