Atribuită Cumpărare directă

Reparatie autospeciala MAN TGM conform anunt publicitar nr. ADV1203354/23.03.2021 si oferta: ELEMENTE DE MANOPERA: 1. - inlocuit senzor debit aer; 2. - Diagnoza; PIESE DE SCHIMB: 3. - Senzor debit aer.

Număr anunț
DA27666640
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI 33935139)
Cod CPV
50114100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.182 RON
Valoare atribuită
1.182 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.182 RON

din 1.182 RON estimat