Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurare casco pentru auto marca Dacia Duster, an fabricatie 2015, 1461 cmc , pentru o perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA27668031
Autoritate contractantă
Politia locala Chitila (CUI 26479340)
Furnizor / câștigător
PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.228 RON
Valoare atribuită
2.228 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.228 RON

din 2.228 RON estimat