Atribuită Cumpărare directă

ormat: a4 tehnologie: inkjet functii disponibile: imprimare / copiere / scanare memorie: 128mb prima pagina (s):

Număr anunț
DA27517438
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”SF. NICOLAE” (CUI 29413196)
Furnizor / câștigător
DWYN ELECTRONICS SRL (CUI 31836120)
Cod CPV
30192112-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.023 RON
Valoare atribuită
3.023 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.023 RON

din 3.023 RON estimat