Atribuită Cumpărare directă

Surub titaniu necanulat diam 5mm, lg=22/30/36/40/42mm, Placa din titaniu blocata in T pt. tibie proximal cu aplicare medicala (2 gauri pe bratul orizontal 4 gauri pe bratul vertical(gauri pt suruburi cu diam de 5mm)

Număr anunț
DA27510026
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
ENLIFE SOLUTIONS SRL (CUI 14258540)
Cod CPV
33183100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.691 RON
Valoare atribuită
1.691 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.691 RON

din 1.691 RON estimat