Atribuită Cumpărare directă

Motofierastrau Husqvarna 372 XP 4 buc Troliu manual Tirfor 1 buc Clinometru electronic cu relascop EC II D Haglof 1 buc Cititor de inele anuale Haglof 1 buc

Număr anunț
DA27614459
Autoritate contractantă
COLEGIUL SILVIC BUCOVINA (CUI 4327260)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI 35341558)
Cod CPV
44511500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.689 RON
Valoare atribuită
17.689 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.689 RON

din 17.689 RON estimat