Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de de supraveghere tehnica de specialitate a lucrarilor de constructii pentru realizarea obiectivului de investitii "Modernizarea, reabilitarea si dotarea Ambulatoriului Sectiei Boli Infectioase din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Drobeta Turnu Severin", strada Dimitrie Grecescu nr. 1, Drobeta Turnu Severin, Judetul Mehedinti, organizată de Unitatea Administrativa Teritoriala Judetul Mehedinti.
- Număr anunț
- DA27644588
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
- Furnizor / câștigător
- VASCONS SI ASOCIATII SRL (CUI 34927002)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.