Atribuită Cumpărare directă

Ecuson format 105x70 cm, carton dcm 300 grame, tipar policromie o față, suport cu clapetă, șnur textil cu carlig metalic

Număr anunț
DA27597191
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE LUPTE (CUI 4204143)
Furnizor / câștigător
BTL CREATIVE COMMUNICATION SRL (CUI 14774354)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.795 RON
Valoare atribuită
1.795 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.795 RON

din 1.795 RON estimat