Atribuită Cumpărare directă

1 SR EN ISO 5983-1:2006/AC:2009 Nutreţuri. Determinarea conţinutului de azot şi calculul conţinutului de proteină brută. Partea 1: Metoda Kjeldahl Limba Româna 1 buc 62,49 ron fara TVA 2 SR EN ISO 5983-2:2009 Nutreţuri. Determinarea conţinutului de azot şi calculul conţinutului de proteină brută. Partea 2: Metoda de mineralizare în bloc şi distilare cu abur Limba Româna 1 buc 88,24 ron fara TVA 3 SR ISO 6496:2001 Nutreţuri. Determinarea conţinutului de umiditate şi de alte substanţe volatile Limba Româna 1 buc 71,58 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 martie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.

Număr anunț
DA27550895
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI (I.C.D.P.) (CUI 1091473)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222 RON
Valoare atribuită
222 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222 RON

din 222 RON estimat