Atribuită Cumpărare directă

REPARATII GARD DIN STRUCTURA METALICA IN SUPRAFATA DE 108 MP , 36 ML X 3 M INALTIME CU STALPI DIN TEAVA RECTANGULARA 50 X 50 , TABLA CUTATA , 2000 X 1000 , PLASA DE GARG GALVANIZATA - PRET MATERIALE SI MANOPERA . SOCIETATEA NU ESTE PLATITOARE DE TVA

Număr anunț
DA27550186
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU NEAMT (CUI 2614309)
Furnizor / câștigător
ALVIC PLAST SRL-D (CUI 35337611)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.857 RON
Valoare atribuită
31.857 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.857 RON

din 31.857 RON estimat