Atribuită Cumpărare directă

Servicii de medicina muncii pentru angajati din cadrul creselor Punguta cu doi Bani, Dumbrava Minunata si Alba ca Zapada

Număr anunț
DA27677806
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
Furnizor / câștigător
CLINICA KORALL SRL (CUI 25917336)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.135 RON
Valoare atribuită
2.135 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.135 RON

din 2.135 RON estimat