Atribuită Cumpărare directă

Contravaloare lunara, la care se adauga TVA, pentru serviciul de monitorizare persoane juridice in Buletinul Procedurilor de Insolventa (BPI), Monitorul Oficial PIV (MOF), Portalul Just (Comercial), AEGRM, Rapooarte specifice prin serviciul web www.monitorizarefirme.ro Numarul de entitati monitorizate este de 1000 entitati. Fiecare aparitie in una din sursele monitorizate se va transmite beneficiarului prin e-mail. Suplimentar, in fiecare zi userul primeste un SUMAR recapitulativ cu toate aparitiile ultimelor 24 de ore. Toate datele culese se stocheaza in contul de utilizator al beneficiarului, acesta avand posibilitatea de a consulta istoricul in BPI a oricarei firme monitorizate. Contractul va fi incheiat incepand cu data de 01.04.2021 alte detalii vorr fi prevazute in contract

Număr anunț
DA27584256
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
72319000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.870 RON
Valoare atribuită
3.870 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.870 RON

din 3.870 RON estimat