Atribuită Cumpărare directă

SPRAY PORNIRE 400ML-1 BUC,PRIZA PT CP CU CAPAC IP55-1 BUC,STECHER CAUCIUC IP44-1 BUC,PELETI 15KG RASINOASE -140 SACI,PALETI-2 BUC,TRANSPORT-30 BUC

Număr anunț
DA27670479
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.375 RON
Valoare atribuită
2.375 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.375 RON

din 2.375 RON estimat