Atribuită
Cumpărare directă
TABLA AL ZN CUTATA 0.30MM[2*0.90]-35 BUC,H-SURUB TABLA 4.8*35 ZN-300 BUC,FOLIE ANTICONDENS 3 TOP-50 ML,CAPAC JGHEAB 125 AL-ZN BILKA-4 BUC,JGHEAB 4M Q125 AL-ZN BILKA-5 BUC,CARLIG JGH 125 RASUCIT AL-ZN BILKA-20 BUC,GURA SCURGERE 125-90 AL-ZN BILKA-2 BUC ,CONDUCTOR CYY-F 2*1.5-25 M,CONDUCTOR CYY-F 3*2.5-70 M,COT BURLAN 90 60GR AL-ZN BILKA-2 BUC
- Număr anunț
- DA27678114
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.971 RON
- Valoare atribuită
- 1.971 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.