Atribuită Cumpărare directă

PARCHET FP 151 8MM AFRICAN OAK-51.67 MP,FOLIE PEE 3MM*1.0ML-56 MP,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-1 BUC,PLINTA SMART 2.5M-3 BUC,COLT INT SMART-10 BUC

Număr anunț
DA27678246
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.408 RON
Valoare atribuită
1.408 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.408 RON

din 1.408 RON estimat