Atribuită
Cumpărare directă
- TEAVA PVC 50 0.5M-1 BUC,CADITA DUS TABLA 80*80*16-1 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-1 BUC,ORNAMENT CHIUVETA-2 BUC,SILICON SANITAR ALB BISON 280ML-2 BUC,LAMPA EXIT 12LED/90MIN-7 BUC,GARNITURI DIVERSE 50B/SET-8 SET,CHIUVETA INOX BLAT 78*44 ANTIC 2 CUVE-1 BUC,RACORD BATERIE 50CM NIPLU LUNG-2 BUC,LOPATA ZAPADA PP PORTOCALIE+COADA-1 BUC,PERIE FRECAT MD3-1 BUC,PRENADEZ 800ML-1 BUC - RACORD BATERIE 50CM-4 BUC,RACORD BATERIE 60CM-4 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-10 BUC,SET FIXARE LAVOAR 12*120-6 SET,SACOSE-2 BUC,LAVOAR MONDIAL ALB-3 BUC,PIEDESTAL MONDIAL ALB-2 BUC,BATERIE GAT LEBADA SANOBI BOEMA SB-04-3 BUC
- Număr anunț
- DA27576379
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.