Atribuită Cumpărare directă

OFERTA CASCO Autocamion (autoutilitare, autosp) AB BT04XHY 10433 169 UU4932027V0089335 2 26000 1997 Serie CIV: J175747 m

Număr anunț
DA27589041
Autoritate contractantă
COMUNA CANDESTI (CUI 15676397)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.882 RON
Valoare atribuită
1.882 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.882 RON

din 1.882 RON estimat