Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO pentru autoturismele cu numar de înmatriculare: TL60PMT și TL13PMT pe o perioada de 12 luni

Număr anunț
DA27526258
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.394 RON
Valoare atribuită
1.394 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.394 RON

din 1.394 RON estimat