Atribuită Cumpărare directă

Servicii contract de asigurare raspundere civila auto, perioada 12 luni, pentru GULERYUZ COBRA CD272, nr.de inmatriculareIS-52-TLI putere 206 kw, capacitate cilindrica 6871 cmc, masa maxima 17500 kg, nr locuri 46, anul fabricatiei 2007, tip combustibil MOTORINA. VALABILITATE POLITA 12 LUNI, INCEPAND CU DATA DE 24.04.2021.

Număr anunț
DA27657834
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.165 RON
Valoare atribuită
3.165 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.165 RON

din 3.165 RON estimat