Atribuită
Cumpărare directă
Ridicare topografica de detaliu, inscriere teren si constructii aferente obiectivului sere de flori, cu suprafata de aproximativ 8000 mp, in cartea funciara. Documentatie de comasare cu IE 64925 si documentatie pentru dezmembrare imobil in doua loturi, din care un lot pentru blocul ANL, - in total 4 documentatii.
- Număr anunț
- DA27617145
- Autoritate contractantă
- Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI 16982459)
- Furnizor / câștigător
- BIE CONSULT TOPO & CADASTRU S.R.L. (CUI 34203824)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.