Atribuită
Cumpărare directă
PICHET PSI-1 BUC FURTUN TIP C CU RACORDURI-1 BUC TEAVA REFULARE TIP C CU ROBINET-1 BUC CHEIE RACORD B-C-1 BUC TOPOR TARNACOP-1 BUC CANGE CU COADA-1 BUC RANGA PSI-1 BUC GALEATA PSI-1 BUC STINGATOR TIP P6 ABC-6 BUC LOPATA PSI-1 BUC LADA NISIP 0.5MC- 1 BUC CHEIE MULTIFUNCTIONALA HIDRANT EXTERIOR-1 BUC TRUSA SANITARA PRIM AJUTOR-1 BUC STINGATOR TIP G5-2 BUC
- Număr anunț
- DA27579932
- Autoritate contractantă
- Comuna Poiana Sibiului (CUI 4307009)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.925 RON
- Valoare atribuită
- 1.925 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.