Atribuită Cumpărare directă

Stingator portabil tip P6 cu pulbere ABC avizat pe piata din Romania de catre I.G.S.U.Pulbere ABC.Rata de stingere 34A/1833B/C, Stingator tip G5.Rata de stingere 70B.Incarcatura nominal 5kg., Teava refulare tip C universala.Certificat CE impreuna cu sistemul hidrant interior din care face parte, Verificarea,repararea si incarcarea conform procedurii aprobate de C.N.S.I.P.C - I.G.S.U Bucuresti(Pretul nu include inlocuire pulberii daca este cazul) pentru stingator P6, P50, SM6, G5, G2, P1, P2, P3 si hidranti.

Număr anunț
DA27630988
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.039 RON
Valoare atribuită
6.039 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.039 RON

din 6.039 RON estimat