Atribuită Cumpărare directă

Va rugam sa transmiteti la adresa de e-mail achizitii@drdpcluj.ro. formularele completate pe care le regasiti la sectiunea "Documente atasate" impreuna cu restul documentelor achizitiei pana la data de 08.03.2021 ora 17:00. Ofertantul poate sa isi imbunatateasca oferta in sensul scaderii acesteia pana la etapa de deliberare.

Număr anunț
DA27506276
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL INSPECTII S.R.L. (CUI 29573251)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.836 RON
Valoare atribuită
36.836 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.836 RON

din 36.836 RON estimat