Atribuită
Cumpărare directă
Efectuare analiza de risc la securitate fizica privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor si protectia persoanelor, in conformitate cu legislatia in vigoare, respectiv: legea nr. 333/2003, HG nr. 301/2012 actualizata prin HG 1002/2015 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a Legii nr. 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor si protectia persoanelor; Instructiunile M.A.I. nr. 9 din 01.02.2013 privind efectuarea analizelor de risc la securitatea fizica a unitatilor ce fac obiectul Legii 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor si protectia persoanelor. Evaluatorul este inregistrat in "Registrul National al Evaluatorilor de Risc la Securitatea Fizica".
- Număr anunț
- DA27504366
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- S.T.C. SERVICES SRL (CUI 15801368)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.