Atribuită
Cumpărare directă
Publicarea in ziarul România Liberă din 09.03.2021 a următorului anunț: COMUNA TITEȘTI, cu sediul în comuna Titești, sat Titești, str. Principală, nr.44, județul Vâlcea, aduce la cunoștința publicului interesat că pentru prima versiune a PLANULUI URBANISTIC GENERAL și REGULAMENTULUI LOCAL DE URBANISM AL COMUNEI TITEȘTI, JUDEȚUL VÂLCEA, decizia etapei de încadrare, din procedura de reglementare conform H.G. nr. 1076/2004, este cea de adoptare a planului fără aviz de mediu. Propunerile de reconsiderare a deciziei se vor transmite în scris, în termen de 10 zile calendaristice, la sediul APM Vâlcea , Rm. Vâlcea, str. Remus Bellu , nr.6, județul Vâlcea.
- Număr anunț
- DA27530348
- Autoritate contractantă
- COMUNA TITESTI (CUI 15170186)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122 RON
- Valoare atribuită
- 122 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.