Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii publicare anunt de mica publicitate in ziarul Jurnalul, 1 editie in data de 12.03.2021 cerinta obligatorie in vederea trecerii la urmatoarea etapa pentru obtinerea avizului de mediu solicitata prin adresa 1133/25.02.2021 pentru proiectul `Modernizare străzi în comuna Ghiroda: str. Codrului, str. Liniștei, str. Fagului, str. Caraiman, str. Mesteacănului, legătura cl. Lugojului-Codrului-str. Biruinței, str. Holdelor, str. Soarelui, str. Arinului, str. Pelegrinului, str. Talian, str. Dorului, str. Armoniei – lot 6”
- Număr anunț
- DA27555313
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55 RON
- Valoare atribuită
- 55 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.