Atribuită Cumpărare directă

Va propunem un curs practic, in care sa va oferim solutii si informatii concrete pe care sa le puteti utiliza direct si imediat in activitatea dvs. In urma participarii la acest curs veti avea urmatoarele beneficii: - veti invata sa interpretati corect prevederile Regulamentului 2016/679 (GDPR), precum si a altor acte normative privind protectia datelor (Directiva 2002/58 asupra confidentialitatii si comunicatiilor electronice, recomandarile Comitetului European pentru protectia datelor, etc) - veti intelege modul in care GDPR afecteaza activitatea companiei - veti sti sa concepeti procedurile privind protectia datelor in compania dvs. (gasiti detalii mai jos, in structura cursului) - veti primi solutiile potrivite la problemele intampinate in practica de zi cu zi de la un specialist in domeniu

Număr anunț
DA27658254
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
ABSOLUTE PRO TRAINING SRL (CUI 35093622)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat