Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de deszapezire cu actionare si stationare in comuna Mandra, in perioada 14.01.2021 - 28.02.2021, conform contract si sitiatie de plata

Număr anunț
DA27619238
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Furnizor / câștigător
DERWEG 21 SRL (CUI 31382610)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.184 RON
Valoare atribuită
46.184 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.184 RON

din 46.184 RON estimat