Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de consolidare mal stang -raul Olt cu betoane din demolari, transport betoane si punerea in opera cu buldozer pe senile. Decolmatare mal drept raul Olt cu excavator pe senile si transportul materialului rezultat

Număr anunț
DA27644286
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Furnizor / câștigător
DERWEG 21 SRL (CUI 31382610)
Cod CPV
45246200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142.435 RON
Valoare atribuită
142.435 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142.435 RON

din 142.435 RON estimat