Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 500ML 5X10.08 TUB NEON CIRCULAR T9 5X10.08 LACAT 65MM 1X42.2 DETERGENT GEAM 15X6.72 MANUSI MENAJ 2X4.2 SACI MENAJ 30L 2X4.2 CLOR 11X5.88 MR PROPER/DOMESTOS 10X10.92 KOBER LAVABILA WEISS 8.5L 1X42.02 BATERIE AQUA CADA 145X90MM 5X92.44 BATERIE BUCATARIE AQUA TEAVA MEDIE 5X42.02 REZERVOR WC 9L 3X89.08 SUPORT TV PERETE 23-42INCH 2X39.50 SCURGERE FLEXIBILA CHIUVETA 11/4 32 5X8.4 SCURGERE FLEXIBILA CHIUVETA 11/4 40 5X8.4 SIGURANTA 20A 5X22.69 SIGURANTA 25A 5X25.21 CORP NEON CIRCULAR 10X46.22 CORP NEON 1X18W NV-4101.31118 10X37.82 COADA GREBLA 1300MM 1X25.21 GEL DEZINFECTANT MAINI 500ML 5X26.05
- Număr anunț
- DA27580023
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.789 RON
- Valoare atribuită
- 2.789 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.