Atribuită Cumpărare directă

Prosop 2 strat celuloza 100 m./Bol polistiren expandat cu Capac 591 ML,100 buc/set/Caserola polistiren cu Capac ,1,2,3 compartimente , 100 buc/set/Hartie igienica 3 strat 24 role.

Număr anunț
DA27502647
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.102 RON
Valoare atribuită
8.102 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.102 RON

din 8.102 RON estimat