Atribuită Cumpărare directă

Indicatoarele rutiere sunt confectionate pe suport OL cu gr. de 1 mm , vopsite in camp electrostatic ,suprafata este acoperita cu folie reflectorizanta clasa 1 EGP. Toate produsele sunt conform STAS 1848 . Pretul include transportul, manopera si sistemele de prindere (conform oferta atasata).

Număr anunț
DA27577075
Autoritate contractantă
Comuna Vama Buzaului (CUI 4728300)
Furnizor / câștigător
DESMON ANTREPRENOR GRUP SRL (CUI 28669359)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.382 RON
Valoare atribuită
2.382 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.382 RON

din 2.382 RON estimat