Atribuită
Cumpărare directă
Refaceri lucrari interventii carosabil Zona Ilfov Contract pe 10 luni, garantie buna executie 10% Decoperta sub 20 cm,/ mc 54, Evacuare excedent (incarcare, transport) / mc 12,80, Strat de uzura din beton asfaltic EB 16 rul 50/70 (BA 16)-5 CM / MC /83, Strat de baza mixtura EB21,5 baza 50/70 (BAD 25)- 5 CM/ MC /92, Strat de fundatie din balast stabilizat 6%,/ mc /101, strat de fundatie din beton BC 12/15-18 CM/ MC / 70, Strat de uzura (BA 8)4 cm/ mc /72, strat de fundatie din balast 10 cm,/ mc /20, strat de fundatie din balast 20 cm,/ mc / 40, strat de fundatie din nisip 7 cm/ mc /18, strat din fundatie din piatra sparta/ mc /78, pentru gropi cu adancime transee intre 0.6 si 1.5 m (conform situatie teren) / mc /105, montare borduri mici 10x15 cm/ ml / 62, montare borduri mari 20x25 cm/ ml / 90, ridicare la cota capace utilitati exclusiv rama si capac carosabil / buc /700
- Număr anunț
- DA27527189
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- ROAD CONSTRUCT INDUSTRY SRL (CUI 29805270)
- Cod CPV
- 45233222-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.