Atribuită Cumpărare directă

Prestare servicii pentru functionarea la parametrii normali si in conditiile legii a centralei termice de la sediul institutiei, respectiv; - Asigurarea asistentei si a personalului tehnic de specialitate privind instruirea personalului propriu de supraveghere; - Acordarea de consultanta si asistenta tehnica de specialitate privind urmarirea termenelor scadente ale verificarilor tehnice periodice si coordonarea efectuarii acestora, cu firme autorizate pentru: cosul de fum, instalatia de utilizare a gazelor naturale, supapele de siguranta, instalatia de ardere a cazanului; - Supravegherea, exploatarea si reglarea centralei termice din cadrul Primariei Municipiului Alexandria; - Remedierea defectiunilor aparute la elemente din componenta centralei termice (conducte, robineti, armaturi, vane) sau a instalatiilor aferente; - Monitorizarea si reglarea parametrilor functionali. Durata prestarii serviciilor, va fi pentru o perioada de 1 luna.

Număr anunț
DA27607895
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Furnizor / câștigător
TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI 15691834)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat