Atribuită Cumpărare directă

Solutie antigrafitti profesionala,inlatura pete de vopsea,tus,maker de pe suprafete poroase,vopsite sau zidarie;ambalat bid.5 L.

Număr anunț
DA27561986
Autoritate contractantă
INFRASTRUCTURA S5 (CUI 42049115)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
44832000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520 RON
Valoare atribuită
1.520 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520 RON

din 1.520 RON estimat