Atribuită
Cumpărare directă
DENUMIRE CANT UM PRET VALOARE BRO DR230 CILINDRU Buc. 1 100.00 100.00 BRO TN2220/TN2010 C Buc. 2 80.00 160.00 BRO TN2320/2380 XL CARTUS COMP Buc. 1 100.00 100.00 CARTUS BLACK PG-540 ORIGINAL CANON Buc. 1 90.00 90.00 CARTUS TONER ORIGINAL LEXMARK B222H00 Buc. 1 400.00 400.00 HP 650 BK OEM Buc. 2 70.00 140.00 HP 650 COL OEM Buc. 1 60.00 60.00 REFILL LASER BROTHER Buc. 3 60.00 180.00 REPARATIE CALCULATOR GRADINITA Buc. 1 150.00 150.00 REPARATIE IMPRIMANTA CANON GRADINITA Buc. 1 100.00 100.00 SERVICII IT Buc. 2 50.00 100.00 1 * Preturile sunt exprimate in RON fara TVA
- Număr anunț
- DA27616507
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GIUVARASTI (CUI 25323058)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.580 RON
- Valoare atribuită
- 1.580 RON
- Data publicării
- 20.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.