Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare program legislativ care este utilizat de toti salariatii din cadrul Instituției Prefectului-Județul Ilfov, format dintr-un număr de 35 de utilizatori simultani”, pe o perioadă de 8 luni, începând cu data de 01.05.2021 până la data de 31.12.2021

Număr anunț
DA27635083
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
Furnizor / câștigător
ETO SOFTWARE S.R.L. (CUI 16156350)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat