Atribuită
Cumpărare directă
COMPONENTE SISTEM IRIGATIE: -Conducta pehd D.25 - 70m x 2,70 lei -Programator 9V cu 4 zone - 1 buc x 700 lei -Teu FI 1'' - 3 buc x 7 lei -Electrovalva 9V - 3 buc x 150 lei -Racord comp.FE D.25x1'' - 3 x 6 lei -Cot comp. FE D.25x1'' - 1 buc x 7,50 lei -Cot comp. FF D.25 - 3 buc x 6,95 lei -Dop D.25 - 3 buc x 5,95 lei -Cutie (camin) electrovaleve - 1 buc x 120 lei -Aspersor spary 10 cm - 13 buc x 18 lei -Duza aspersor , raza 3m - 13 buc x 9 lei -Aspersor rotativ , raza 6-8 m - 1 buc x 70 lei -Colier bransare D.25x1/2'' - 15 buc x 6,30 lei -Cot D.16x1/2'' - 30 buc x2,90 lei -Tub flexibil D.16 (30ml) - 1 buc x 195 lei -Teu egal D.25 - 1 buc x 10,50 lei -Teu FE D.25x1''- 1 buc x 11,50 lei -Robinet plastic 3/4'' FI/FI - 1 buc x 40 lei -Niplu redus 1''-3/4'' - 1 buc x 1,65 lei PENTRU SENS GIRATORIU BD. PETROCHIMISTILOR
- Număr anunț
- DA27564691
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- GARDENFLOR EXPERT COMERCE SRL (CUI 29819829)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.405 RON
- Valoare atribuită
- 2.405 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.