Atribuită
Cumpărare directă
vas 70l= 10 buc x 25,21 , grebla pl cu intaritura= 100 buc x 4,63 lei/buc, furca 4c= 10 buc x 11,43 lei/buc , roaba= 1 buc x 134,45, foarfeca vie= 10 buc x 18,49 lei, , sapa 1/2 gri= 10 buc x 15,97 lei/buc, , harlet imp= 10 buc x 9,25 lei, , tarnacop = 2 buc x 21,01 , cozi unelte= 32 buc x 6,73 lei/buc, produse pt dotarea angajatilor Serv Intretinere Zone Verzi din cadrul SPIGM Deva, pt efectuarea lucrarilor de intretinere Zone Verzi de pe dom public al mun Deva
- Număr anunț
- DA27680748
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
- Cod CPV
- 16160000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.658 RON
- Valoare atribuită
- 1.658 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.