Atribuită
Cumpărare directă
Măști de protecție respiratorie KN95 fără valvă Mastile de protectie respiratorie tip FFP2 / KN95 ofera protectie impotriva particulelor solide si lichide cu diametrul mai mare de 0.3 microni, inclusiv microorganisme vii precum anumite bacterii sau virusi. Ajustabile după urechi Culoare : negru Mastile FFP2 dispun de 5 straturi de filtrare si au fost testate de laboratoare certificate din Europa. Marcajul CE, impreuna cu certificatul valid asigura capacitatea corecta de filtrare. Calitate Premium Mastile de protectie FFP2 / KN95 pentru expiratie sunt fabircate la cele mai inalte standarde de calitate. Certificarea CE - valideaza faptul ca mastile filtreaza conform standardului. Performanta produsului - Eficienta filtrarii particulelor solide si lichide (inclusiv microorganisme) respecta standardele EN149-2001, CE si FFP2
- Număr anunț
- DA27603826
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI 30855230)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560 RON
- Valoare atribuită
- 560 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.