Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DEZINFECTIE SPATII LOCATIVE SCARI DE BLOC INCLUSE PALIERE INDIFERENT DE NR DE ETAJE ALE BLOCURILOR. Servicii dezinfectie instututii publice: Sediul Primarieim Directia de Asistenta Sociala, Taxe si Impozite, Politia Locala, Serviciul Public local de Evidenta a Persoanelor, Bazinul de Inot, Biblioteca Municipal, Cinematograful Serban Ionescu

Număr anunț
DA27517593
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI 16982459)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.270 RON
Valoare atribuită
44.270 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.270 RON

din 44.270 RON estimat