Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE - (pentru centru de vaccinare) DOMESTOS 4BUC SACI MENAJ 35L 20/SET 2 HARTIE IGIENICA ALBA 10/SET 10 PAHARE U.F. 100/SET10SET DEZ CLOROM 200TAB 3CUT MOP BUMBAC 280G 10 CIF 500ML 4 PERFORMANT G 500ML 2 SANO CLOR 1L 10 ALCOOL SANITAR ”108” 500ML 20 DEZ BIONET A15 30 HEXID 1L 20 MANUSI LATEX L 100/CUT 5 MANUSI LATEX M 100/CUT 2 MANUSI LATEX S 100/CUT 3 HARTIE XEROX A4 500/TOP 10 DOSAR PLASTIC 30 PIXURI 20 PROSOP HARTIE 2/SET 10 PROSOP HARTIE 10
- Număr anunț
- DA27562352
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.992 RON
- Valoare atribuită
- 3.992 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.