Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de supraveghere tehnica a instalatiilor si echipamentelor in domeniul ISCIR, aferente lunii martie. Pentru piesele constatate defecte, se va intocmi deviz si se achizitioneaza separat.

Număr anunț
DA27572033
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
Furnizor / câștigător
LIV INSTAL S.R.L. (CUI 13829613)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat