Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 4 buc. PONSLIM-XE-Detergent igienizant universal, 5L, Asevi 6 buc. Detergent Hard 5 litri, Konga 2 buc. KLINTENSIV 5 l Dezinfectant bactericid si virucid pentru suprafete gata de utilizare 10 buc. Dozator dezinfectant actionare cu cotul, 1L 8 perechi Manusi menaj latex, 1 per/set, marimea L, OTI, galbene 6 buc. Cos gunoi, Koral L, 16.6 l, AQA Choice 10 role Saci menaj OTI SOLID EXTRA 120L, negru, 10 buc./rola 30 role Saci menajeri 35 L, 50 buc /rola, negri, AluFix 2 perechi Manusi menaj latex, 1/ set, marimea M, OTI, rosii 3 buc. Lavete Sano Sushi Yellow 27x37 cm, 40 buc. / pachet 12 buc. Mop bumbac 250g 20 buc. Mop bumbac 200g
- Număr anunț
- DA27609065
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 44410000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.919 RON
- Valoare atribuită
- 1.919 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.